  • zasilacz-impulsowy-12v-4a-gpv
  • zasilacz-impulsowy-12v-4a-gpv-stan-nowy
zasilacz-impulsowy-12v-4a-gpvzasilacz-impulsowy-12v-4a-gpv-stan-nowy
zasilacz-impulsowy-12v-4a-gpv
ZASILACZ IMPULSOWY 12V/4A/GPV
z 11 sztuk
z 11 sztuk
14 dni na odstąpienie od umowy
ITMAG
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
94,4% kupujących poleca ten sklep
O sprzedającym
Szczegółowe dane, kontakt, informacje
Parametry
Stan
Nowy
Faktura
Faktura VAT
Marka
Inn
Model
GPV-50-12
Moc
48 W
Kod producenta
GPV-50-12
Napięcie wyjściowe
od 12 V do 12 V
Prąd wyjściowy
od 4 A do 4 A
Opis produktu
EAN: 5902135117859
zasilacz-impulsowy-12v-4a-gpv
Numer produktu: 319 784 862
BDO: 000546657
Opinie o produkcie
0
ZASILACZ IMPULSOWY 12V/4A/GPV
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
2 lata
Dostawa i płatność
Reklamacja
2 lata
Zwroty
14 dni na odstąpienie od umowy
O sprzedającym