ZASILACZ IMPULSOWY DL2-100-48-U
z 19 sztuk
z 19 sztuk
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
ITMAG
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
94,4% kupujących poleca ten sklep
O sprzedającym
Szczegółowe dane, kontakt, informacje
Parametry
- Stan
- Nowy
- Faktura
- Faktura VAT
- Marka
- GLP
- Model
- DL2-100-48-U
- Moc
- 100 W
- Kod producenta
- DL2-100-48-U
Opis produktu
Napięcie wyjściowe: 48 V DC ; Regulacja napięcia wyjściowego: 43.2 ... 55.2 V DC ; Wydajność prądowa zasilacza: 2.1 A ; Moc zasilacza: 100.8 W ;