ZASILACZ IMPULSOWY PMT-12V150W2BA Delta Electronics
z 15 sztuk
z 15 sztuk
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
ITMAG
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
94,4% kupujących poleca ten sklep
O sprzedającym
Szczegółowe dane, kontakt, informacje
Parametry
- Stan
- Nowy
- Faktura
- Faktura VAT
- Marka
- Delta Electronics
- Model
- PMT-12V150W2BA
- Kod producenta
- PMT-12V150W2BA
Opis produktu
Napięcie zasilania: 100 V ... 120 V AC, 200 V ... 240 V AC ; Napięcie wyjściowe: 12 V DC ; Regulacja napięcia wyjściowego: 11.4 ... 13.5 V ; Wydajność prądowa zasilacza: 12.5 A ; Moc zasilacza: 150 W ; Liczba wyjść: 2 szt. ;